Doświadczenie – dyplomy

Nasze doświadczenia

Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Wiadomości Turystyczne 23 – pełny tekst strona 20.

chce-rajskiego-greckiego-zycia

Naszym głównym kierunkiem jest Grecja, na rynku tym pracujemy od 1997 roku. Nasze doświadczenie opiera się głównie na organizacji wycieczek po Europie, a co dalej z tym się wiąże – opiniach turystów. Dziesiątki pilotowanych i organizowanych wycieczek w każdym roku, dało nam obraz tego, czego oczekują turyści w zależności od wieku uczestników oraz od samej grupy, która wyjeżdża. Zdobyte doświadczenie pozwala na dostosowanie się do poszczególnych grup i dopasowanie programu do potrzeb grupy realizującej program. Doskonała znajomość Grecji pozwala nam skroić program pod życzenie klienta i dostosować go tak, aby nie był męczący i dał nam możliwość poznać kulturę, historię i zabytki odwiedzanego regionu. Rozumiemy, że program powinien być szczególnie nastawiony na spełnienie marzeń każdego turysty i podróżnika.

Z wielką przyjemnością organizujemy prelekcje, pokazy zdjęć (naszego autorstwa), wykłady przybliżające historię i kulturę miejsca będącego kolebką europejskiej cywilizacji, którą jest Grecja. Zapraszamy do współpracy szkoły, towarzystwa podróżnicze, wszystkich pragnących poczuć namiastkę Grecji w Polsce – opowiemy Państwu o tym pięknym kraju, o najstarszej historii Europy, możemy pouczyć się wspólnie języka greckiego,czy potańczyć ZORBĘ!!!
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani spotkaniem i wspólnym spędzeniem czasu na poznawaniu i rozsmakowaniu się w greckich klimatach, zapraszamy do kontaktu z nami.

Chcemy dać Państwu trochę słońca w tej części Europy, przybliżyć piękno jakie ma w sobie Grecja, najbogatszy historycznie kraj świata…..

Legitymacja pilota wycieczek:

legitymacja pilota

Dyplom ukończenia języka greckiego – Uniwersytet Ateński:

dyplom-jezyk-grecki

Dyplom Ukończenia Studiów Podyplomowych – Geoturystyka – Uniwersytet Warszawski:

dyplom-geoturystyka

Dyplom SP 5 – Koło Przyjaciół Europy:

dylom-gm5