Hotele Ateny i Riwiera Ateńska

Ateny – stolica Grecji może zaoferować szereg hoteli od najwyższego standardu do klasy ekonomicznej. Proponujemy nasze usługi w wyszukaniu odpowiedniego hotelu zarówno w centrum Aten w sąsiedztwie Akropolu, Placu Syntagma czy Placu Omonia jak również rezerwację hotelu w Pireusie czy na obrzeżach Aten nazywanej riwierą ateńską. W naszej ofercie są hotele nad Zatoką Sarońską w drodze do przylądka Sounion jak również od północnej strony jak Nea Makrii czy Rafina.

Ofertę przygotujemy dla Państwa, jeżeli będziecie potrzebowali Państwo hotelu dla Waszej grupy prosimy o kontakt.

Riwiera ateńska – miejscowości położone wokół Attyki należą do jednych z piękniejszych w całej Grecji. Świetne lotnicze połączenie do Aten przez cały rok pozwala na odwiedzenie bajecznych Aten oraz na odpoczynek w pięknie położonych hotelach wokół Aten.

Jedną z miejscowości na riwierze jest Nea Makri – Attyka – położona 30 km od Aten.

hotel-nereus4

Miasteczko Nea Makri położone obok Maratonu (4 km do kopca maratońskiego), słynące z szerokich i długich plaż zadowoli każdego turystę. Miasto liczące sobie około 13 tys. mieszkańców (w sezonie do 60 tys.) oferuje wiele tawern, restauracji, kawiarni. Idealne połączenie z Atenami (aleja maratońska) oraz bliskość lotniska zapewnia łatwy i szybki dojazd do hotelu. Dzięki wybudowaniu autostrady „attiki odos” możemy sprawnie wydostać się z Nea Makri na Peloponez, do Piresu, Delf czy Meteorów, mając możliwość odwiedzenia tych miejsc i powrotu do hotelu.

neo-makri neo-makri2 neo-makri3

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką lub mają jakiekolwiek pytanie, wątpliwości związane z wyjazdem lub organizacją wycieczki, proszę o kontakt tel.: 506 034 738 lub e-mailem: biuro@rajskagrecja.pl. Odpowiemy na każde pytanie.

Zdjęcia oraz tekst  wykonał Dariusz Rajski i Magdalena Domowicz Rajska. Wszelkie prawa zastrzeżone.