Wycieczki do Włoch

Italia – jedna z najbogatszych w zabytki, historię i piękno naturalne republik w Europie i na świecie. Miasta jak Wenecja, Florencja, Padwa, Werona, Mediolan, San Marino, Asyż są ikonami Europy i kultowymi miejscami przy każdej planowanej wycieczce. Najważniejszym jednak punktem jest Rzym z całą jego historią i potęgą, począwszy od daty założenia w 753 roku p.n.e. aż do chwili obecnej, nazywane – wiecznym miastem.

Digital
Miasto zostało założone przez synów Rei Sylwii – Romulusa i Remusa, którzy byli założycielami pierwszego plemienia rzymian – Patrycjuszy. Wspólnie z Etruskami, Latynami i Sabinami rozbudowali miasto nad Tybrem do największej potęgi kulturalnej i militarnej, jakim było Cesarstwo Rzymskie, panujące przez 12 wieków. Początki tej wspaniałej cywilizacji brały przykład z wcześniejszej cywilizacji greckiej, a szczególnie z czasów tworzenia demokracji w starożytnej Grecji przez Solona. Dzisiejszy Rzym to przede wszystkim dziedzictwo historyczne i kulturalne, co nadaje mu rangę i miano wiecznego miasta, do którego według powiedzenia “prowadzą wszystkie drogi świata”.

Digital

Wenecja – Bazylika Św. Marka

Digital

Watykan

Digital

Plac Św. Piotra

Digital

Ogrody Tivoli

Digital

Castel Gandolfo

Termin oraz cena wycieczki jest ustalana z zamawiającym po ustaleniu szczegółów wyjazdu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką lub mają jakiekolwiek pytanie, wątpliwości związane z wyjazdem lub organizacją wycieczki, proszę o kontakt tel.: 506 034 738 lub e-mailem: biuro@rajskagrecja.pl. Odpowiemy na każde pytanie.

Zdjęcia wykonał Dariusz Rajski i Magdalena Domowicz Rajska. Wszelkie prawa zastrzeżone.