Wycieczki objazdowe

Chcemy zaproponować Państwu podróże klasycznymi szlakami po Europie jak również zorganizowanie wycieczki wg Państwa sugestii. Specjalizujemy się w tego rodzaju podróżach od wielu lat. Nasze propozycje podróżowania uwzględniają najpiękniejsze i najbardziej znane miejsca w Grecji i w Europie. Łączymy różne środki transportu, co daje duże możliwości zwiedzania oraz czerpania przyjemności z podróżowania. Rezerwujemy hotele w miejscowościach, które odwiedzamy, co pozwala nam na unikanie niepotrzebnego nadkładania kilometrów i bezpośrednio wpływa na godziny przyjazdu do hotelu. Oferujemy autorskie programy skierowane do miłośników i pasjonatów danej dziedziny (m.in. teatru, historii, filozofii czy medycyny).

korfu36                    Muzeum

  Kerkira, Korfu                                                                        Jeździeć – Muzeum Archeologiczne, Ateny  

 

Wycieczki objazdowe po Grecji – propozycje programów:

 

Sounio                        Ateny

Sounio, Attyka                                                                           Plaka, Ateny

 

Stare                        Korynt

Stary teatr w Epidauros, Peloponez                                         Korynt, Peloponez

 

POZNAJ GRECJE OD MORZA JACHTEM

Grecja

Zatoczka morza jońskiego

 

Wycieczki objazdowe Albania – Korfu

Proponujemy Państwu zobaczenie w ciągu jednego wyjazdu dwóch niezwykłych miejsc Europy –  mocno naznaczonych historią – greckiej wyspy Korfu i Albanii. Korfu to niezwykła wyspa na której historię, architekturę i zwyczaje wpływ wywarło panowanie Brytyjczyków, Francuzów, ale mimo tego nie zatraciła swojego greckiego, wyspiarskiego klimatu. Albania  jest wspaniałym, pełnym kontrastów miejscem w Europie, które w ostatnich latach, dopiero co odkrywane prze turystów, może pochwalić się dziewictwem terenów nadmorskich, górskich i zabytków na europejską skalę.

Korfu                        Saranda

Korfu, widok na Mysią Wyspę                                                  Saranda, Albania

Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką lub mają jakiekolwiek pytanie, wątpliwości związane z wyjazdem lub organizacją wycieczki, proszę o kontakt tel.: 506 034 738 lub e-mailem: biuro@rajskagrecja.pl. Odpowiemy na każde pytanie.

Zdjęcia oraz tekst  wykonał Dariusz Rajski i Magdalena Domowicz Rajska. Wszelkie prawa zastrzeżone.