Wyjazdy indywidualne do Grecji

ZAKOCHAJ SIĘ W NAFPLIO

Zapraszamy Państwa do indywidualnej organizacji wycieczki lub wypoczynku w przepięknym greckim regionie Peloponez, a dokładniej w jego sercu – Nafplio. Zarezerwujemy dla Państwa pokój w przepięknie położonym hotelu lub pensjonacie górującym nad miastem z przepiękną panoramą. 

Transport do Nafplio: samolot do Aten lub dojazd własny np. samochodem.

Nasza współpraca z grecką linią lotniczą Aegean airlines pozwoli nam zarezerwować dla Państwa bilety lotnicze oraz uzgodnić transport z lotniska do Nafplio. 

Rajskie Nafplio to idealne miejsce na miesiąc miodowy lub na przeżycie wspaniałych chwil dekorującą każdą ważną dla nas rocznicę. Dostępność do plaż, klubów, tawern, restauracji przez cały rok nie ogranicza nas tylko do miesięcy letnich. Dla osób lubiących zwiedzać możliwość odwiedzenia Myken- Grób Agamemnona, Maska Agamemnona – (24 km od Nafplio), Epidauros – antyczny Teatr, Muzeum z najstarszymi narzędziami chirurgicznymi na świecie (odległość 26 km od Nafplio). 

  

    

 

   

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką lub mają jakiekolwiek pytanie, wątpliwości związane z wyjazdem lub organizacją wycieczki, proszę o kontakt tel.: 506 034 738 lub e-mailem: biuro@rajskagrecja.pl. Odpowiemy na każde pytanie.

Zdjęcia oraz tekst  wykonał Dariusz Rajski i Magdalena Domowicz Rajska. Wszelkie prawa zastrzeżone.