Wycieczki szkolne

Oferta – wycieczki szkolne

Propozycje programów wycieczek dla dzieci lub młodzieży szkolnej, dostosowane są do wieku grupy, oraz dopracowane po kątem zainteresowań młodzieży, lub dzieci. W trakcie tworzenia programu wycieczki stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo uczestników, które ma ogromny wpływ na późniejszy przebieg wyjazdu z młodzieżą. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z grupami młodzieży wyznaczyło nam drogę, jaką kierujemy się do dzisiaj. Jest to przede wszystkim bezpieczeństwo, możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy, oraz zadowolenie uczestników.

Nasze programy głównie nastawione są na odwiedzenie ciekawych miejsc w Polsce czy Europie, poznanie ich historii, kultury czy obyczajów. Nie zabraknie również czasu na zakup pamiątek, relaks, wspólną zabawę tj. dyskoteki czy kąpiel w morzu i słońcu.

mykeny2     mykeny-maska  partenon-akropol

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką lub mają jakiekolwiek pytanie, wątpliwości związane z wyjazdem lub organizacją wycieczki, proszę o kontakt tel.: 506 034 738 lub e-mailem: biuro@rajskagrecja.pl. Odpowiemy na każde pytanie.

Zdjęcia oraz tekst  wykonał Dariusz Rajski i Magdalena Domowicz Rajska. Wszelkie prawa zastrzeżone.