Transport

prom

Biuro Podróży Rajskagrecja.pl współpracuje z licencjonowanymi przewoźnikami na terenie Polski i Grecji. Do Grecji możemy dostać się drogą lądową, morską lub powietrzną. Zajmujemy się rezerwacją biletów promowych, biletów lotniczych oraz rezerwacją autokarów w Polsce jak również w Grecji czy Albanii.

W przypadku wycieczek lotniczych do Grecji w zależności od ilości osób w grupie dostosujemy autokar lub bus z odpowiednią ilością miejsc. Współpracujemy z firmami przewozowymi na poszczególnych destynacjach, jak Ateny, Thessaloniki, Peloponez, Korfu, Zakinthos itd, co pozwala na sprawną obsługę i małe koszty wynajęcia autokaru lub busa.

W przypadku rezerwacji biletów promowych współpracujemy z wszystkimi liniami obsługującymi trasę Grecja – Włochy. Z Grecji można wypłynąć  z takich portów jak Igoumenitsa lub Patras, które pływają do włoskich portów w Brindisi, Bari, Ancony, Wenecji, Triestu. Rezerwację biletów można dokonać w kabinach, na siedzeniach lotniczych ATS, DECK. Promy posiadają luksusowe wyposażenie jak restauracje, kawiarnie, basen, które pozwoli klientom miło spędzić kilkanaście godzin na statku i poczuć piękno podróżowania po morzu jońskim oraz adriatyckim.

  • Transport promem
  • Transport autokarem

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką lub mają jakiekolwiek pytanie, wątpliwości związane z wyjazdem lub organizacją wycieczki, proszę o kontakt tel.: 506 034 738 lub e-mailem: biuro@rajskagrecja.pl. Odpowiemy na każde pytanie.

Zdjęcia oraz tekst  wykonał Dariusz Rajski i Magdalena Domowicz Rajska. Wszelkie prawa zastrzeżone.